Od początku naszej działalności jako agencji reklamowej CNS Group naszą misją jest doradzanie firmom i instytucjom w zakresie upominków reklamowych specjalnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wysoce wykwalifikowany, doświadczony w obsłudze B2B, zaangażowany i przyjazny zespół. Nie ustajemy w wysiłkach ku ciągłemu doskonaleniu oraz wyznaczaniu nowych standardów obsługi, kładąc szczególny nacisk na profesjonalny konsulting.

Posiadamy ponad 15 – letnie doświadczenie w branży reklamowej. Wspieramy nie tylko, na etapie doboru artykułu promocyjnego do konkretnej akcji marketingowej, ale gwarantujemy również najwyższą jakość znakowania. Uwzględniamy przy tym materiał, z którego wykonany jest produkt, kolorystykę i możliwości zastosowania logotypu, aspekty technologiczne produkcji, jakość wykonania druku, a przede wszystkim finalne wrażenie estetyczne upominku.

Nasza kreatywność, Twój sukces – zawsze było dla nas najwyższym priorytetem i kierowało naszymi działaniami. Jesteśmy przekonani, że zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają zaowocuje spełnieniem wszelkich oczekiwań i indywidualnych potrzeb w zakresie gadżetów.

Gwarantujemy wysoką jakość dostarczanych produktów poprzez promowanie znanych i godnych zaufania marek, takich jak: Parker, Waterman, Sheaffer, Samsonite, Koziol, Cerutti, Sagaform, Victorinox, Hugo Boss oraz wiele innych.

Oferujemy bardzo szeroką gamę produktów, na którą składają się nie tylko standardowe gadżety katalogowe, ale również upominki indywidualnie zaprojektowane i wyprodukowane w oparciu o Państwa wizję. Dzięki temu tworzymy spójne koncepcyjnie kolekcje artykułów reklamowych, doskonale wspierających każdą akcję marketingową.

 

 

Klienci