Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Zakres obowiązków:

   - nawiązywanie kontaktów i budowa długofalowej relacji z klientami/dostawcami,
   - rozpoznawanie potrzeb i przygotowywanie ofert handlowych na gadżety,
   - doradztwo oraz udzielanie informacji dotyczących oferty,
   - negocjowanie warunków zamówień z dostawcami i klientami,
   - przygotowywanie zamówień do realizacji, prowadzenie dokumentacji w tym zakresie,
   - nadzór nad realizacją zamówienia,
   - monitorowanie płatności za zlecenia,
   - raportowanie sprzedaży,
   - reprezentowanie firmy podczas spotkań branżowych i targów ogólnopolskich.

Wymagania:

    - umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych telefonicznie i osobiście,
    - samodzielność w działaniu i organizowaniu pracy własnej, sumienność, dokładność,
    - umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office ze szczególnym naciskiem na Excel),
    - znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
    - prawo jazdy kat. B (czynne),
    - dobra prezencja i wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

   - doświadczenie w sprzedaży dla klienta biznesowego, łatwość nawiązywania kontaktów z klientami,
    - wykształcenie związane z marketingiem i PR,
    - znajomość programu graficznego Corel Draw,
    - znajomość technik sprzedaży i negocjacji.

Oferujemy:

    - duża samodzielność w wykonaniu powierzonych zadań,
    - wynagrodzenie: stała pensja + prowizja,
    - telefon służbowy,
    - pracę w młodym, dynamicznym zespole w miłej atmosferze,
    - dostęp do gotowej, precyzyjnej bazy potencjalnych klientów,
    - szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i  list motywacyjny na adres praca@cnsgroup.pl

Klienci